Magazynier

Miejsce pracy: Dworcowa 15A, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: praca związana z załadunkiem i rozładunkiem towarów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 17.11.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: zaangażowanie
      Pracodawca: KONKRET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
      Adres: Dworcowa 15A, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Aleksandra Kozak
      Numer telefonu: 783-294-346
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Opieka nad osobami niepełnosprawnymi intelektualnie i ruchowo, prace porządkowe na terenie pomieszczeń DPS
      StPr/20/0646
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      załadunki, rozładunki, mycie, czyszczenie sprzętu, dostawy do szpitali tymczasowych łóżek, materaców - praca fizyczna
      40/11/2020
      wynagrodzenie od do 3 000 PLN

      Prace introligatorskie
      StPr/20/0630
      wynagrodzenie od 2 800 - 3 000 PLN

      Obsługa maszyn poligraficznych
      StPr/20/0629

      praca związana z załadunkiem i rozładunkiem towarów
      StPr/20/0624
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Obsługa maszyny odlewniczej
      StPr/20/0620
      wynagrodzenie od 3 200 - 3 700 PLN

      Obsługa maszyn i urządzeń na wydziale pras
      StPr/20/0621

      Obsługa maszyn szlifierskich, szlifowanie elementów.
      StPr/20/0622

      Obróbka detali na wydziale CNC
      StPr/20/0623

      Opieka nad osobami niesamodzielnymi intelektualnie, utrzymanie porządku w pomieszczeniach
      StPr/20/0609