Dyspozytor

Miejsce pracy: Nad groblą 15, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Planowanie pracy kierowców, tworzenie i aktualizacja zadań przewozowych, ewidencja i rozliczanie czasu pracy kierowców, odprawa kierowców i pojazdów, weryfikacja kart drogowych, raportowanie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 08.10.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • komunikatywność
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: umiejętności analityczne, mile widziane doświadczenie zawodowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ARRIVA BUS Transport Polska Sp. zo.o.
      Adres: DĄBROWSKIEGO 8/24, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Agata Michalska
      Numer telefonu: 667-991-237
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Cv
      obsługa i nadzór koparko-ładowarki, wykonywanie wykopów i przewiertów
      StPr/20/0588
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      prace związane z montażem i obsługą systemów energetyki odnawialnej
      StPr/20/0589

      sprzątanie autobusów
      StPr/20/0583

      Planowanie pracy kierowców, tworzenie i aktualizacja zadań przewozowych, ewidencja i rozliczanie czasu pracy kierowców, odprawa kierowców i pojazdów, weryfikacja kart drogowych, raportowanie
      StPr/20/0580

      - UMIEJĘTNOŚĆ ROZLICZANIA KIEROWCÓW ROZWOŻĄCYCH TOWAR W UNII I ROSJI - UMIEJĘTNOŚĆ ROZLICZANIA GODZINOWEGO PRACOWNIKÓW BUDOWLANYCH NA BUDOWACH W STREFIE EURO
      StPr/20/0571
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      wynikający z wykonywania wyuczonego zawodu
      StPr/20/0567
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Konserwacja sprzętu, naprawy elektryczne, nadzór nad sienią energetyczną, nadzór nad pracą oczyszczalni ścieków obsługa urządzeń technologicznych
      StPr/20/0544
      wynagrodzenie od od 2 950 PLN

      Księgowanie ewidencji przychodów, księgowanie KPiR
      StPr/20/0542

      przewóz towarów do klientów i przewóz towarów od dostawców oraz pomiędzy oddziałami Spółki
      StPr/20/0537

      przewóz pasażerski, sprzedaż biletów
      StPr/20/0535
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN