ROZLICZACZ ZAROBKÓW PRACOWNIKÓW W STREFIE EURO

Miejsce pracy: Poprzeczna 11, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - UMIEJĘTNOŚĆ ROZLICZANIA KIEROWCÓW ROZWOŻĄCYCH TOWAR W UNII I ROSJI - UMIEJĘTNOŚĆ ROZLICZANIA GODZINOWEGO PRACOWNIKÓW BUDOWLANYCH NA BUDOWACH W STREFIE EURO
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 16.11.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Język:
    • niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
    • rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • język angielski w obsłudze klienta i biznesie
      • doświadczenie w zawodzie
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: REVELATION
        Adres: Poprzeczna 11, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: MARIAN KWIATKOWSKI
        Numer telefonu: 724322555
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Cv
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        obsługa i nadzór koparko-ładowarki, wykonywanie wykopów i przewiertów
        StPr/20/0588
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        prace związane z montażem i obsługą systemów energetyki odnawialnej
        StPr/20/0589

        sprzątanie autobusów
        StPr/20/0583

        Planowanie pracy kierowców, tworzenie i aktualizacja zadań przewozowych, ewidencja i rozliczanie czasu pracy kierowców, odprawa kierowców i pojazdów, weryfikacja kart drogowych, raportowanie
        StPr/20/0580

        - UMIEJĘTNOŚĆ ROZLICZANIA KIEROWCÓW ROZWOŻĄCYCH TOWAR W UNII I ROSJI - UMIEJĘTNOŚĆ ROZLICZANIA GODZINOWEGO PRACOWNIKÓW BUDOWLANYCH NA BUDOWACH W STREFIE EURO
        StPr/20/0571
        wynagrodzenie od od 4 500 PLN

        wynikający z wykonywania wyuczonego zawodu
        StPr/20/0567
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        Konserwacja sprzętu, naprawy elektryczne, nadzór nad sienią energetyczną, nadzór nad pracą oczyszczalni ścieków obsługa urządzeń technologicznych
        StPr/20/0544
        wynagrodzenie od od 2 950 PLN

        Księgowanie ewidencji przychodów, księgowanie KPiR
        StPr/20/0542

        przewóz towarów do klientów i przewóz towarów od dostawców oraz pomiędzy oddziałami Spółki
        StPr/20/0537

        przewóz pasażerski, sprzedaż biletów
        StPr/20/0535
        wynagrodzenie od od 2 700 PLN