Hydraulik

Miejsce pracy: MŁYŃSKA 7, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Prace związane z hydrauliką
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 13.07.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe, brak
    Zawód:
    • Hydraulik
      Uprawnienia:
      • Prawo jazdy kat. B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: KATTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: MŁYŃSKA 7, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Joanna Palmowska
        Numer telefonu: 733-501-545
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Cv
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        Technik administracji
        StPr/20/0459
        wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

        Ocieplanie budynków, malowanie, tynkowanie
        StPr/20/0462
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        montowanie mebli w sklepie oraz u klienta, sprzedaż bezpośrednia mebli w sklepie
        StPr/20/0458

        cięcie i oklejanie, montaż mebli
        StPr/20/0404

        Animator kultury
        StPr/20/0400

        szycie pokrowców do mebli tapicerowanych z gotowego wykroju
        StPr/20/0380
        wynagrodzenie od od 4 500 PLN

        Prace związane z hydrauliką
        StPr/20/0375

        przygotowanie i obsługa pogrzebu
        StPr/20/0368
        wynagrodzenie od od 17 PLN

        pakowanie lub oklejanie mebli tapicerowanych
        StPr/20/0360
        wynagrodzenie od od 3 600 PLN

        tapicerowanie mebli
        StPr/20/0359