Specjalista do spraw sprzedaży internetowej

Miejsce pracy: Józefa Chociszewskiego 2, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Zarządzanie zawartością sklepów internetowych, wprowadzanie nowych produktów, robienie zdjęć produktów, tworzenie opisów produktów, kontakt z klientem, wprowadzanie rozwiązań zwiększających sprzedaż
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.03.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Język:
    • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
      Uprawnienia:
      • obsługa pakietu MS Office
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Umiejętność sprawnego posługiwania się systemem komputerowym, programami graficznymi, Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
        Pracodawca: SISO-POL E.Bobin, J.Bobin,J.Bobin - Jurowiecka s.c.
        Adres: Józefa Chociszewskiego 2, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomo
        Osoba do kontaktu: Jacek Bobin
        Numer telefonu: 602 454 226
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV na adres e-mail [email protected]
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
        Odbiór gotowych wyrobów i umieszczanie w polu składowania, załadunek gotowych wyrobów na samochody ciężarowe.
        StPr/20/0174
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Przyklejanie elementów pianki do okutych drewnianych szkieletów
        StPr/20/0175

        Obsługa konsumenta, utrzymanie stanowiska pracy w czystości
        StPr/20/0165

        prowadzenie samochodow o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5t
        StPr/20/0137

        Układanie instalacji światłowodowych
        StPr/20/0100

        Woźny
        StPr/20/0048
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        Robotnik oczyszczania miasta
        StPr/20/0090

        konserwacja sieci wodno-kanalizacyjnych. Prace remontowo-budowlan i diagnozowanie usterek uówanie awarii. Prace ziemne związane z wykopami pod budowę przylączy sieci wodno-kanalizacyjnych.
        StPr/20/0064

        StPr/20/0066

        Zarządzanie zawartością sklepów internetowych, wprowadzanie nowych produktów, robienie zdjęć produktów, tworzenie opisów produktów, kontakt z klientem, wprowadzanie rozwiązań zwiększających sprzedaż
        StPr/20/0061