Magazynier

Miejsce pracy: Józefa Chociszewskiego 2, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: -Obsługa dostaw i wysyłek, pakowanie, przyjmowanie towaru, realizacja zamówień, pozostałe czynności magazynowe
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.12.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Dokładność, skrupulatność w wykonywaniu zadań
    Pracodawca: SISO-POL E.Bobin, J.Bobin,J.Bobin - Jurowiecka s.c.
    Adres: Józefa Chociszewskiego 2, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomo
    Osoba do kontaktu: Jacek Bobin
    Numer telefonu: 602-454-226
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Wykładanie towaru na terenie marketu. Prace porządkowe na stanowisku pracy
    StPr/19/1085
    wynagrodzenie od od 16,7 PLN

    -Dbanie o porządek przed budynkami -Drobne prace naprawcze, zakup materiałów eksploatacyjnych, dbanie o właściwe składanie paneli
    StPr/19/1083
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Zgodny ze stanowiskiem
    StPr/19/1081
    wynagrodzenie od od 19 PLN

    pięcie i wiercenie plyt, montaż mebli
    StPr/19/1077
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Woźny
    StPr/19/1068
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    -Obsługa dostaw i wysyłek, pakowanie, przyjmowanie towaru, realizacja zamówień, pozostałe czynności magazynowe
    StPr/19/1050

    Zarządzanie działem magazynowym, zarządzanie zespołem
    StPr/19/1033
    wynagrodzenie od 4 132 - 5 549 PLN

    Tworzenie i prowadzenie planów marketingowych, działanie w zakresie marketingu online i offline
    StPr/19/1034
    wynagrodzenie od 5 549 - 8 384 PLN

    Prace kamieniarskie, obróbka kamienia, montaż i demontaż nagrobków
    StPr/19/1027
    wynagrodzenie od 2 250 - 4 000 PLN

    Obsługa ceremonii pogrzebowej
    StPr/19/1028