Kierownik magazynu

Miejsce pracy: Łunawska 34, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Zarządzanie działem magazynowym, zarządzanie zespołem
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 02.01.2020
Wynagrodzenie brutto: 4 132 - 5 549 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, kierunek: Logistyczne
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Obsługa programów magazynowych, 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierownik magazynu
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: DANHOSS Sp. z o.o. Sp. komandytowa
      Adres: Łunawska 34, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Małgorzata Zarębska
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Wykładanie towaru na terenie marketu. Prace porządkowe na stanowisku pracy
      StPr/19/1085
      wynagrodzenie od od 16,7 PLN

      -Dbanie o porządek przed budynkami -Drobne prace naprawcze, zakup materiałów eksploatacyjnych, dbanie o właściwe składanie paneli
      StPr/19/1083
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Zgodny ze stanowiskiem
      StPr/19/1081
      wynagrodzenie od od 19 PLN

      pięcie i wiercenie plyt, montaż mebli
      StPr/19/1077
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Woźny
      StPr/19/1068
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      -Obsługa dostaw i wysyłek, pakowanie, przyjmowanie towaru, realizacja zamówień, pozostałe czynności magazynowe
      StPr/19/1050

      Zarządzanie działem magazynowym, zarządzanie zespołem
      StPr/19/1033
      wynagrodzenie od 4 132 - 5 549 PLN

      Tworzenie i prowadzenie planów marketingowych, działanie w zakresie marketingu online i offline
      StPr/19/1034
      wynagrodzenie od 5 549 - 8 384 PLN

      Prace kamieniarskie, obróbka kamienia, montaż i demontaż nagrobków
      StPr/19/1027
      wynagrodzenie od 2 250 - 4 000 PLN

      Obsługa ceremonii pogrzebowej
      StPr/19/1028