Instruktor tańca ludowego

Miejsce pracy: Dworcowa 40a, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć tanecznych we wszystkich grupach wiekowych zespołu, organizacja i udział zespołu w zgrupowaniach, warsztatach, festiwalach, aktywne uczestnictwo w pozyskiwaniu zewnętrznych środków f
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.12.2019
Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 4 000 PLN
Wymagania konieczne
  • średnie ogólnokształcące, kierunek: Instrukor tańca/kierunke związany z tańcem
    Uprawnienia:
    • uprawnienia pedagogiczne
      Wymagania dodatkowe
      • wyższe (w tym licencjat), kierunek: Instrukor tańca/kierunke związany z tańcem
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Znajomość zagadnień z zakresu tańców narodowych, ludowych oraz pokrewnych, przygotowanie praktyczne z zakresu tańca ludowego, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja czasu pracy
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Chełmiński Dom Kultury
        Adres: Dworcowa 40a, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Janusz Napora
        Numer telefonu: 686-48-08
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        mycie, czyszczenie, konserwacja
        StPr/19/0943
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Zgodnie ze stanowiskiem
        StPr/19/0920
        wynagrodzenie od 3 000 - 3 500 PLN

        Konserwacja wod.-kan. urzymywanie terenów zielonych praca na terenie zasobów spółdzielni
        StPr/19/0908

        pomoc przy pracach remontowo-budowlanych
        StPr/19/0895

        -Odpowiedzialność za utrzymanie wyników sklepu na odpowiednim poziomie -Zarządzanie zespołem/motywowanie zespołu -Przyjmowanie dostaw -Praca zgodna z procedurami i standadami firmowymi -Dbanie o czyst
        StPr/19/0871
        wynagrodzenie od od 3 780 PLN

        StPr/19/0872
        wynagrodzenie od od 3 150 PLN

        -Odpowiedzialność za prowadzoną zmianę -Motywowanie zespołu -Przyjmowanie dostaw -Praca zgodna z procedurami i standardami firmowymi -Dbanie o czystość w miejscu pracy -Monitorowanie wykonania grafiku
        StPr/19/0873
        wynagrodzenie od od 2 808 PLN

        -Pomoc w przyjęciu i rozłożeniu dostawy -Obsługa klienta zgodnie ze standardem -Obsługa kasy fiskalnej -Dbanie o czystość w miejscu pracy
        StPr/19/0874
        wynagrodzenie od od 1 984,5 PLN

        StPr/19/0875
        wynagrodzenie od od 1 242 PLN

        Prowadzenie zajęć tanecznych we wszystkich grupach wiekowych zespołu, organizacja i udział zespołu w zgrupowaniach, warsztatach, festiwalach, aktywne uczestnictwo w pozyskiwaniu zewnętrznych środków f
        StPr/19/0860
        wynagrodzenie od 3 000 - 4 000 PLN