Konserwator

Miejsce pracy: Aleje 3 Maja 4, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Naprawy i konserwacja, utrzymanie w sprawności
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.07.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 700 - 3 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Umiejętności manualne, mile widziane doświadczenie zawodowe.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Jednostka Wojskowa 3136
    Adres: Aleje 3 Maja 4, 86-200 Chełmno, powiat: kolski, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Sławomir Rokoszewski
    Numer telefonu: 261-434-205, 261-434-206
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    opieka i pielęgnacja osób chorych i niepełnosprawnych intelektualnie
    StPr/19/0523
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klientów, wykładanie towarów.
    StPr/19/0528
    wynagrodzenie od od 2 450 PLN

    dbanie o higienę osobistą mieszkańców, wydawanie posiłków, sprzatanie pokoi mieszkalnych
    StPr/19/0522

    sprzedaż art. odziezowych, sportowych
    StPr/19/0519

    sprzedaz art. odzieżowych, sportowych
    StPr/19/0520

    prace inwentaryzacyjne
    23/5/2019
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    Naprawy i konserwacja, utrzymanie w sprawności
    StPr/19/0514
    wynagrodzenie od 2 700 - 3 000 PLN

    Załadunek i rozładunek
    StPr/19/0500

    Monitorowanie projektów, opracowywanie ofert cenowych, opracowywanie ofert przetargowych, przygotowanie korespondecji, zestawień i kosztorysów pod projekty.
    StPr/19/0439

    Konserwacja wod-kan, utrzymanie terenów zielonych
    StPr/19/0414