FRYZJER DAMSKO-MESKI

Miejsce pracy: Dworcowa 34, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: STRZYŻENIE DAMSKIE MĘSKIE UPIĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE KOLORYZACJA MODELOWANIE FRYZUR
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.07.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • kontakt z klientem
    • dyspozycyjność
    • doświadczenie mile widziane
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: SALON FRYZJERSKI ANNA PAWLIKOWSKA
      Adres: Dworcowa 34, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: ANNA PAWLIKOWSKA
      Numer telefonu: 691197000
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      prace porzadkowe, pielegnacyjne, remontowe
      StPr/22/0476
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      załadunek i rozładunek towaru, praca gospodarcza w firmie
      StPr/22/0471

      STRZYŻENIE DAMSKIE MĘSKIE UPIĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE KOLORYZACJA MODELOWANIE FRYZUR
      StPr/22/0465

      Specjalista sprzedaży internetowej
      StPr/22/0463

      Wykonywanie kursów zgodnie z rozkładem jazdy, terminowe podstawianie autobusów, sprzedaż biletów, wypełnianie kart drogowych
      StPr/22/0455
      wynagrodzenie od od 3 100 do 3 300 PLN

      Montaż zbrojenia
      StPr/22/0401
      wynagrodzenie od od 19,7 PLN

      Prowadzenie rachunkowości spółki, sporządzanie sprawozdań, rozliczenia z ZUS i US, przygotowanie i składanie deklaracji, prowadzenie ewidencji syntetycznej i analitycznej dochodów i wydatków
      StPr/22/0393
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Przyjmowanie i wydawanie towarów w magazynie, wywóz towarów do klienta samochodem firmowym, terminowa obsługa dostaw i wysyłek, obsługa wózka widłowego, kontrola stanów faktycznych towarów
      StPr/22/0394
      wynagrodzenie od od 3 010 do 3 600 PLN

      Obsługa maszyn odlewniczych. Obsługa pieców. Utrzymanie porządku na stanowisku pracy.
      StPr/22/0623
      wynagrodzenie od od 3 260 PLN

      Utrzymanie ruchu w zakładzie produkcyjnym; konserwacja i bieżące naprawy maszyn, urządzeń, instalacji; kontrola pracy kotłowni gazowej; wykonywanie prac ślusarskich
      StPr/22/0308
      wynagrodzenie od od 3 010 do 4 000 PLN