Zamknij
REKLAMA

Angielski bezpłatnie

10:34, 22.01.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Zainteresowanych podnoszeniem kompetencji językowych zapraszamy na marszałkowskie kursy języka angielskiego. Wystarczy ukończony 18. rok życia oraz bycie mieszkańcem, pracownikiem lub uczniem w naszym regionie – wykształcenie nie ma znaczenia. Certyfikaty językowe uzyskało już dzięki naszym kursom 1600 osób.

 

Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne. Jedyny koszt ponoszony przez uczestników jest związany z zakupem podręczników. Zapisów można dokonać za pomocą formularza zgłoszeniowego na stronie www.projektmowiszmasz.pl.

 

Kursy odbywają się w dwóch formach: zajęcia hybrydowe trwają 180 godzin, w zależności od sytuacji epidemicznej odbywają się zdalnie lub stacjonarnie, natomiast krótki kurs online trwa 60 godzin. Narzędzie używane do prowadzenia zajęć internetowo pozwala na naukę języka na dowolnym sprzęcie – tablecie, telefonie czy komputerze. Kursy kończą się egzaminem, po którego zaliczeniu można uzyskać certyfikat TOEIC, który jest zgodny z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego. Dokument ten poświadcza zdobyty poziom biegłości językowej, jest ceniony przez pracodawców i ułatwia rozwój zawodowy.

 

Jedyne wymagania stawiane przed uczestnikami to:

ukończony 18. rok życia,

zamieszkanie, edukacja, bądź praca na terenie województwa kujawsko-pomorskiego,

nieprowadzenie działalności gospodarczej.

 

Więcej informacji i zapisy: www.projektmowiszmasz.pl, e-mail: [email protected], tel. 507 927 366.

 

Z kursów może skorzystać łącznie aż 10 tysięcy osób, są one finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 i budżetu województwa. Projekt Urzędu Marszałkowskiego realizują Regionalny Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Przysieku (powiat toruński) i firma Training House. Całkowita wartość przedsięwzięcia wynosi 29,2 miliona złotych, a dofinansowanie ze środków unijnych to 24,8 miliona złotych.

 

Szkolenia językowe w liczbach:

Projekt zakłada przeszkolenie 10 tysięcy osób,

Aktualnie w kursie wzięło udział już 5800 osób, z czego 1600 osób uzyskało już certyfikaty,

180 lub 60 godzin trwają kursy kończące się egzaminem, po którym uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający zdobycie określonego poziomu biegłości językowej,

29,2 miliona złotych to całkowita wartość projektu

 

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

VwVw

0 0

Z projektu wyłączone są osoby prowadzące działalność gospodarczą. Porażka! Oni są gorsi? Uwzięli się na tych, którym jeszcze chce sie coś robić w tym kraju... 20:29, 22.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%