Zamknij
REKLAMA

Expo Dubaj

13:15, 13.10.2021 |
Skomentuj
REKLAMA

27 mikro, małych i średnich kujawsko-pomorskich przedsiębiorców będzie reprezentować nasz region podczas targów Expo 2020, które odbędą się na początku grudnia w Dubaju. Wybrane zostały także firmy branży medycznej, które przedstawią swoją ofertę w Zjednoczonych Emiratach Arabskich podczas misji gospodarczej w lutym przyszłego roku. Samorząd województwa kujawsko-pomorskiego powierzył realizację projektu Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

 - Samorząd województwa konsekwentnie wspiera kujawsko-pomorskich przedsiębiorców. Środki, którymi dysponujemy w ramach projektu, są szczególnie istotne dla przedstawicieli małych firm pragnących rozwijać swój asortyment i rozpocząć współpracę z partnerami z zagranicy. Dzięki programowi mogą uczestniczyć w międzynarodowych targach i zaprezentować swoją ofertą promocyjną – podkreśla marszałek Piotr Całbecki.

Wśród wybranych w drodze konkursu ogłoszonego przez TARR firm znalazły się m.in. restauracja, firma transportowa, agencja promocyjno-reklamowa, pracownia projektowania wnętrz oraz agencja doradztwa personalnego i zatrudnienia.

 

Lista przedsiębiorstw do udziału w targach wielobranżowych (4-8 grudnia)

Lista przedsiębiorstw do udziału w targach branży medycznej (3-8 lutego 2022 r.)

 

ZEA są szybko rozwijającym się jednym najbogatszych państw Azji Zachodniej. Polski rząd uznaje Emiraty za jeden z najbardziej perspektywicznych kierunków rozwoju naszego eksportu.

 

Wyjazdy na targi gospodarcze są częścią wartego blisko 10 mln zł projektu realizowanego przez TARR „Wsparcie umiędzynarodowienia kujawsko-pomorskich MŚP oraz promocja potencjału gospodarczego regionu” współfinansowanego z budżetu samorządu województwa kujawsko-pomorskiego oraz środków unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020. W ramach programu mikro, mali i średni przedsiębiorcy z regionu mogą otrzymać wsparcie m.in. na rozpoczęcie (rozwijanie) działalności na rynkach międzynarodowych, udział w międzynarodowych targach i misjach gospodarczych oraz wyszukiwanie i dobór partnerów na rynkach docelowych. Więcej informacji na stronie TARR.

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%