Zamknij
REKLAMA

Podziwialiśmy latające piękności - wystawa gołębi

09:02, 30.10.2018 |
REKLAMA
Skomentuj

55 wystawców z całej Polski, 616 gołębi w 50 rasach, 121 sztuk inwentarza drobnego w 18 rasach oraz 30 królików w 8 rasach tak w liczbach można podsumować V Wystawę Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza w Unisławiu.

Łącznie na wystawie zaprezentowano prawie 800 zwierząt. Wszystkie te okazy można było zobaczyć podczas V Wystawy Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza w Unisławiu. Wszystko to miało miejsce w dniach 27 - 28 października roku w hali Widowiskowo – Sportowej w Unisławiu.Wystawa została zorganizowana przez Chełmżyński Klub Hodowców Gołębi Rasowych i przy wsparciu wójta Jakuba Danielewicza. Na zwiedzających czekali hodowcy, którzy prezentowali swój dorobek. W niedzielę odbyło się wręczenie nagród i podsumowanie wystawy.  Mieszkańcy oraz miłośnicy gołębi i zwierząt hodowanych mieli na co popatrzeć.  Dużym zainteresowaniem dzieci cieszył się również kolorowy kącik, w którym najmłodsi uczestnicy wystawy mogli pokolorować zwierzątka, którymi w niedzielę przyozdobiono wystawę.

- Serdeczne podziękowania dla wójta Jakuba Danielewicza, rodziny Jagielskich, komitetowi organizacyjnemu za wszelką pomoc przy organizacji tegorocznej wystawy oraz wójtowi Jakubowi Kochowiczowi - Karol Sarnecki.

 

Materiał: GOK

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone