Zamknij
REKLAMA

W Kijewie Królewskim zbierano środki na rehabilitację pięcioletniego Szymona

13:39, 06.08.2018 | J.P
REKLAMA
Skomentuj

Drodzy Ludzie Wielkiego Serca - Mamy to !!! Zebraliśmy imponującą kwotę na leczenie i rehabilitację Szymona - 17 890,85 zł. Tym samym pobiliśmy zeszłoroczny rekord. Jesteście WIELCY. Potraficie otworzyć swoje serca i portfele na potrzeby innych. Dziękujemy wspólnie z Szymkiem i jego rodzicami sponsorom i wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do powstania imprezy "Piątka dla Szymona".

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi" - Jan Paweł II 

Impreza charytatywna „Piątka dla Szymona” odbyła się w sobotę (4 sierpnia) w Kijewie Królewskim (powiat chełmiński). Zebrane środki zostaną przeznaczone na rehabilitację pięcioletniego Szymona Wojtasia, który urodził się z rozszczepem kręgosłupa.

Na imprezę złożyły się zawody sportowe oraz piknik rodzinny. Dorośli rywalizowali podczas turnieju piłki nożnej oraz biegu i chodu nordic walking na dystansie 5 kilometrów. Dzieci wystartowały na dystansie 300 metrów. Tuż po zawodach odbył się piknik rodzinny z licznymi atrakcjami. Jego częścią była licytacja zebranych gadżetów, które przekazał między innymi Urząd Marszałkowski. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął marszałek Piotr Całbecki.

 

fot. Szymon Zdziebło

 

 

(J.P)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone