Zamknij

Sylwester z Polsatem. Bezpieczny powrót naszymi pociągami specjalnymi

. 10:40, 31.12.2025 Aktualizacja: 10:40, 31.12.2025
Skomentuj

Tysiące mieszkańców regionu na toruńskim Rynku Staromiejskim powita dziś (31 grudnia) nowy rok podczas „Sylwestrowej mocy przebojów” z Polsatem. Na nowoczesnej scenie zaprezentują się znane i lubiane gwiazdy muzyki rozrywkowej. Po hucznej zabawie uczestnikom wydarzenia powrót do domów zapewni sześć pociągów specjalnych spółek Arriva RP i Polregio zamówionych przez samorząd województwa.

 

– Zależy nam, aby uczestnicy tego wyjątkowego koncertu bezpiecznie wrócili do swoich domów. Na mieszkańców województwa czekać będą pociągi, które odwiozą ich do ponad siedemdziesięciu miejscowości naszego regionu – powiedział marszałek Piotr Całbecki.

 

Pociągi na podróżnych będą czekać po północy na dworcach Toruń Miasto i Toruń Wschodni, by odwieźć ich w kierunku Nakła nad Notecią, Tucholi, Mogilna, Jabłonowa Pomorskiego, Skępego (powiat lipnowski) i Kalisk Kujawskich (powiat włocławski). Łącznie pociągi zatrzymają się i odwiozą uczestników zabawy do ponad 70 miejscowości.

 

Szczegółowe rozkłady jazdy:

Toruń Wschodni – Nakło nad Notecią (przez Bydgoszcz)

Toruń Wschodni – Mogilno (przez Inowrocław)

Toruń Wschodni – Kaliska Kujawskie (przez Włocławek)

Toruń Główny – Jabłonowo Pomorskie (przez Wąbrzeźno)

Toruń Główny – Tuchola (przez Grudziądz)

Toruń Główny – Skępe (przez Lipno)

 

Ceny biletów będą takie same jak za przejazd zwykłymi pociągami.

 

Z cieszącej się dużym zainteresowaniem oferty 1 stycznia 2025 roku skorzystało 2 tys. osób, nie tylko z naszego regionu. Mieliśmy pasażerów również z sąsiednich województw: pomorskiego, wielkopolskiego i warmińsko-mazurskiego.

 

Podczas „Sylwestrowej mocy przebojów” wystąpią m.in. Thomas Anders (Modern Talking), Beata i Bajm, Edyta Górniak, Alicja Majewska, Anna Wyszkoni, Julia Żugaj, Majka Jeżowska, Urszula, Lady Pank, Big Cyc, Enej, Golec u’Orkiestra, Perfect i Smolasty.

 

Koncert rozpocznie się kwadrans przed godziną 20, ale już od godziny 17 publiczność będzie wpuszczana na teren imprezy. Ze względu na masowy charakter wydarzenia w obrębie starówki wprowadzone zostaną ograniczenia w ruchu. Szczegóły na stronie internetowej toruńskiego ratusza.

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%