Zamknij
REKLAMA

Inwestorzy powinni być zadowoleni

09:40, 22.06.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Z udziałem członka zarządu województwa Sławomira Kopyścia odbyła się wczoraj (21 czerwca) w Toruniu konferencja podsumowująca firmowany przez marszałkowską administrację województwa projekt zmierzający do stworzenia regionalnej sieci profesjonalnych samorządowych instytucji obsługi inwestora.

 

W projekcie, na który złożyły się audyt diagnostyczny, dzielenie się know-how i szkolenia dla pracowników, uczestniczyło 80 miast i gmin w całym województwie. Efektem jest profesjonalizacja kadr i procedur oraz wewnątrzregionalna współpraca w tym zakresie. Przedsięwzięcie koordynowało Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów w Departamencie Współpracy Zagranicznej i Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego.

 

Wśród tematów konferencji znalazły się m.in. strategiczne podejście do zarządzania rozwojem gospodarczym i szanse kujawsko-pomorskich gmin na pozyskanie inwestorów; w gronie prelegentów był m.in. dyrektor Dionizy Smoleń z renomowanej firmy audytorsko-konsultingowej PwC, będącej częścią globalnego giganta PricewaterhouseCoopers.

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

AdamAdam

0 0

Ten z lewej ma dużo kasy widać to po nim 22:31, 24.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AdamAdam

0 0

ten z lewej ma dużo kasy widać to po nim 22:32, 24.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%