Zamknij
14:54, 04.06.2025

30 maja w Szkole Podstawowej w Serocku odbyły się I Mistrzostwa Kujawsko-Pomorskiego Szkół w Rummikub. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objęła Kujawsko- Pomorska Kurator Oświaty pani Grażyna Dziedzic.

Gościem specjalnym był mieszkaniec gminy Chełmno Piotr Tomaszewski Mistrz Polski w Rummikub, który był sędzią głównym całych rozgrywek.

Piotr Tomaszewski jako ekspert i pasjonat podzielił się swoim doświadczeniem oraz wspierał młodych graczy. Przy stolikach zasiedli uczennice i uczniowie z 9 szkół naszego województwa: z Bysławia, Grzywny, Łochowa, Łowinka ,Sędzina, Smólnika Serocka, Świekatowa, Świecia podjęli " rummikubowe wyzwania".

Tytuł Mistrza Województwa zdobyła Olimpia Okonek - SP Bysław.

Drugie miejsce zajęła Amelia Gretkowska SP Świecie.

Trzecią pozycję wywalczył Jan Zygmunt - SP Grzywna.

Emocji nie brakowało a poziom rozrywek był bardzo wysoki . Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym uda się uczniom z powiatu chełmińskiego wziąć udział w Mistrzostwach Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Rummikub i wywalczyć wysokie miejsce w klasyfikacji.

materiał: Katarzyna Tomaszewska

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz