Zamknij
REKLAMA
14:37, 05.01.2022

5 stycznia ogłoszono wyniki w konkursie na sportowca, trenera i drużynę roku 2021. Wśród wyróżnionych znaleźli się świetnie nam znani sportowcy z Chełmna.

W dniu wczorajszym w Hotelu City w Bydgoszczy odbyła się gala mistrzów sportu województwa kujawsko-pomorskiego. Serdecznie dziękuję wszystkim tym, którzy przyczynili się do przyznania tytułu „Trenera Roku 2021 powiatu Chełmińskiego” w Plebiscycie Sportowym Gazety Pomorskiej, Expressu Bydgoskiego, Nowości. W kategorii drużyna roku również zdobyliśmy tytuł. Moi podopieczni Jakub Biesiada wygrał i zdobył tytuł w kategorii sport młodzieżowy chłopców, a Kinga Lonser okazała się najlepsza w kategorii dziewcząt powiatu chełmińskiego. - informuje Michał Okoński: trener Kyokushin Karate.

Sportowcem ROKU została Iga Baumgart-Witan, czyli lekkoatletka BKS Bydgoszcz, złota i srebrna medalistka igrzysk olimpijskich z Tokio w sztafecie mieszanej i sztafecie 4x400 m.

Fot: prywatne archiwum wyróżnionych

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA