Zamknij
REKLAMA
18:29, 13.08.2022

Teatr Agrafka na sobotnie popołudnie zaproponował spektakl pt. „Prawy sercowy” w Kościele św. Ducha. To sztuka wielokrotnie nagradzana na różnych festiwalach. A w taki sposób Organizatorzy 9 Hills pisali o wydarzeniu na swoim FB:

Gdzie by dziewczyny z nim nie pojechały, tam zgarniają nagrody. „Prawy sercowy” jest silny i rozkładający na łopatki. Jak się po tym pozbierać? Do walki o własne serca stają Marta, Patka, Maria oraz Aga, podczas jednej z comiesięcznych posiadówek. Każdy człowiek potrzebuje bliskości, akceptacji, uwagi – właśnie w pogoni za tym jesteśmy w stanie naginać swoje granice. Boimy się wstydu, wyśmiania, braku zrozumienia, samotności, a często o wygląd sytuacji posądzamy samych siebie. W bohaterkach spektaklu nie ma na to zgody. Przemoc nie ma płci, orientacji czy wytłumaczenia. Przemoc to przemoc. „Prawy sercowy” to słodko-gorzki spektakl o stawianiu granic, o odwadze, o byciu własnym adwokatem podczas rozprawy o swoje serce, ciało i godność.

Reżyseria: Iga Jambor-Skupniewicz

Scenariusz: Karolina Kasprzak

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA