Zamknij
REKLAMA
09:29, 01.10.2021

Wszyscy potrzebujemy odpoczynku, a wybór jego indywidualnej formy zależy od naszych nawyków, zainteresowań, często chęci poznania czegoś nowego. Niewątpliwie jedną z form aktywnego i przyjemnego spędzenia czasu, w trakcie którego możemy się zrelaksować, jest szeroko rozumiana turystyka. Docenić więc należy osoby, które starają się sprostać wyzwaniom, jakie zachodzą w tej dziedzinie, poprzez wprowadzanie nowych ofert, rozbudowanie już istniejących, promowanie „lokalnych perełek” – nieznanych poza własnymi granicami gmin, czy powiatów.

30 września 2021 w Chełmnie odbyły się Wojewódzkie Obchody Światowego Dnia Turystyki oraz IV Regionalne Forum Turystyki. Osobą prowadzącą wydarzenie był Dyrektor Departamentu Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego – Marcin Drogorób.

Impreza w Kinoteatrze Rondo  „Jest okazją do podsumowań i nagrodzenia pracy tych, którzy w sposób szczególny angażują się w działalność na rzecz rozwoju turystyki w województwie kujawsko- pomorskim oraz debaty na temat trendów i zmian zachodzących w regionalnej turystyce” - tymi słowami zostali przywitani uczestnicy spotkania.

Organizatorami obchodów byli :                                                                                                     

-Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego                                                          

-Miasto Chełmno                                                                                                                              

-Sejmik Prezesów Oddziałów PTTK Województwa kujawsko-Pomorskiego                                     

-Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna

W dniu wczorajszym w artykule „Zasłużeni dla turystyki z nagrodami, srebrny medal otrzymało Koło Przewodników PTTK w Chełmnie” można się było zapoznać z relacją z całości przebiegu wydarzenia. Dziś zachęcamy do zapoznania się z fotogalerią z tej uroczystości.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA