Zamknij
11:45, 13.02.2022

Rozpoczęły się Chełmińskie Walentynki 2022r. Niestety złożona sytuacja w kraju i pandemia nie pozwoliły zorganizować imprezy tak, jak pierwotnie zaplanowali Organizatorzy. Jednak nie wszystkie koncerty zostały odwołane.

W sobotę o godz. 18.00 w Kinoteatrze Rondo odbył się koncert pt. „KOCHAJMY”-  wykonany przez Grohman Orchestra.

Grohman Orchestra to trzynastoosobowy zespół, który stworzyli muzycy na co dzień grający w Filharmonii Łódzkiej. Klasyka polskiej rozrywki stała się dla nich natchnieniem i właśnie nowej aranżacji polskich utworów mogliśmy wysłuchać w tym dniu.

Krzysztof Herdzin znany pianista, kompozytor, multiinstrumentalista - pochodzący z Bydgoszczy - przerobił na nowo cenione i lubiane utwory wybrane uprzednio przez publiczność. W nowej odsłonie można ich było wysłuchać w połączeniu z utworami Vivaldiego, Czajkowskiego, Oueen.

Zebrana publiczność bawiła się przy takich utworach jak : Budka Suflera „Jolka Jolka”, Helena Majdaniec „ Zakochani są wśród nas” , Dżem „Sen o Victorii”, Andrzej Zaucha „Byłaś serca biciem” oraz wielu innych znanych i lubianych.

Fot: J.P.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz