Zamknij
REKLAMA
11:07, 24.11.2021

Znalezienie miejsca parkingowego w dniu wczorajszym ok. godz. 17:00 w rejonie Kinoteatru „Rondo” było prawdziwym wyzwaniem. Już sam ten fakt świadczył o tym, że obiekt ten będzie naprawdę oblegany. I rzeczywiście! W „Rondzie” zebrali się ludzie  wielkiego serca, aby nieść pomoc i dać coś od siebie.

Okazją ku temu był koncert charytatywny, zorganizowany przez uczniów ZSO nr 1 w Chełmnie. Zaangażowali się oni w pomoc dla Jakuba Tomczaka ucznia Szkoły Podstawowej nr 2 im. Stanisława Staszica, który dzielnie walczy z chorobą . Wszyscy zgromadzeni pragnęli dodać swoją cegiełkę i wesprzeć jego dalsze leczenie i rehabilitację.

Prowadzący spotkanie powitali przybyłych tymi oto słowami:

"Dzień dobry, witamy Państwa bardzo serdecznie w to zimne, ale za sprawą Państwa obecności niezwykle ciepłe, listopadowe popołudnie."    

Nic więcej nie trzeba było dodawać.                                                                                                                                           

Koncert rozpoczął się taneczno-muzycznym występem Jakuba Orłowicza wraz z dziewczynami: Patrycją, Dominiką, Martyną i Weroniką.

Następnie scena należała do najmłodszego pokolenia. Wystąpiły przedszkolaki z „Brzdąca”, „Bajki”, „Tęczowego Zakątka”. Ta część programu dała wiele uśmiechu i radości, szczególnie wśród zebranych rodziców.                                                                                                               

W trakcie trwania spotkania prowadzący przekazali dobrą wiadomość. Kwota, jaką udało się uzbierać z prowadzonych licytacji internetowych to ponad 11 tysięcy złotych i niewątpliwie powiększy się ona dzięki szczodrości osób przybyłych na koncert.

W czasie przerwy na scenie wystąpili wolontariusze z Młodzieżowej Grupy Wolontariatu "Effatha" ze Szkoły Podstawowej nr 2 w pantomimie „List Joli”

Wiele osób wspierających Kubę wystąpiło wczoraj na scenie Kinoteatru i trudno tu każdą osobę wymienić, ale WSZYSTKIM należy się wdzięczność.

Punktem  kulminacyjnym wieczoru był występ wokalisty zespołu MYASTA.

Osobom , które nie mogły wziąć udział w licytacji, być obecne na koncercie, a chcącym wesprzeć Kubusia podajemy link do strony Siepomaga.pl na której trwa zbiórka.

https://www.siepomaga.pl/jakub-tomczak

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA