Zamknij
REKLAMA
13:50, 07.02.2022

07.02.2022 chwilę przed godz. 8.00 w miejscowości Stablewice (gmina Unisław) kierujący osobowym mercedesem na prostym odcinku drogi uderzył w drzewo. Podróżujący samotnie kierowca poinformował policjantów, że prawdopodobnie zasnął.

Mężczyzna zdołał sam opuścić pojazd przed przybyciem służb ratunkowych, jednak podjęto decyzję o jego hospitalizacji.  30-latka przewieziono do szpitala w Świeciu w związku z obrażeniami, których doznał. Czy mężczyzna był trzeźwy, wykaże badanie krwi, ponieważ obrażenia uniemożliwiły przeprowadzenie badania alkomatem na miejscu.  

Droga na odcinku Unisław - Żygląd była całkowicie zablokowana. Działania na miejscu wypadku trwały 1,5 godziny.

W działaniach brały udział 3 zastępy PSP Chełmno, OSP Kijewo Królewskie, OSP Unisław oraz 2 patrole Policji i Zespół Ratownictwa Medycznego.

Straty oszacowano na ok. 10 tys. złotych.

 

6 lutego ok. godz. 3.00 na ul. Dworcowej w Chełmnie patrol policyjny zatrzymał do kontroli nietrzeźwego mężczyznę. Badanie alkomatem wykazało, że 19-latek ma w organizmie 0,9 promila alkoholu. Nietrzeźwy rowerzysta został ukarany mandatem karnym.

Tego samego dnia ok. godz. 18.00 na ul. Dojazdowej w Chełmnie, policjanci „patrolówki" zatrzymali kolejnego nietrzeźwego rowerzystę. Tym razem był to 38-letni mężczyzna, który wydmuchał 0,56 promila alkoholu. Mężczyznę ukarano mandatem karnym.

 

A w miniony piątek (4.02) ok. godz. 1.10 na ul. Dworcowej w Chełmnie mundurowi zatrzymali do kontroli kierującego vw. Kontrola wykazała, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, natomiast badanie testerem na narkotyki wskazało, że 28-latek prowadził będąc pod działaniem środków odurzających. Oprócz zakazu prowadzenia pojazdów grozi mu teraz kara pozbawienia wolności do dwóch lat.

Fot: PSP Chełmno

Materiał: KPP Chełmno

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA