Zamknij
REKLAMA
10:33, 14.01.2022

13 stycznia ok. godz. 5.50 na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 91 z ul. Nad Groblą doszło do kolizji drogowej z udziałem osobówki i pojazdu ciężarowego. Kierowca audi nie ustąpił pierwszeństwa wyjeżdżając na drogę krajową kierującemu scanii, w związku z czym, doszło do zderzenia pojazdów.

Sprawca zdarzenie miał wiele szczęścia, ponieważ nie doznał obrażeń. Obaj uczestnicy byli trzeźwi. 51-letni kierujący osobówki został ukarany mandatem karnym w wysokości 1100 zł.

Ok. godz. 14.30 w Chełmnie na ul. Młyńskiej kierujący motorowerem uderzył w tył samochodu, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych w celu ustąpienia pierwszeństwa pieszemu. W tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi. 40-letni sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym w wysokości 1100 zł.

A tak o czwartkowych interwencjach pisze na swoim FB OSP Chełmno

-Pracowity czwartek. Nad ranem kolizja Audi z ciężarówką na DK91 w pobliżu skrzyżowania przed mostem, po południu kolizja na ul. Młyńskiej gdzie kierujący motorowerem uderzył w tył samochodu osobowego a wieczorem pożar sadz w kominie budynku u zbiegu ulic Osnowskiej i Toruńskiej. Trochę strat w mieniu a uczestnicy kolizji poobijani. Mogło być gorzej. Czuwamy.

Materiał: KPP Chełmno i OSP Chełmno

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA