Zamknij
REKLAMA
10:46, 11.01.2021

Kiepsko zaczął się ten rok dla naszej jednostki... Zostaliśmy wezwani do wypadku samochodu osobowego w Trzebczu Szlacheckim. Samochód uderzył w drzewo, przewracając je i wpadł do rowu.

Do naszych zadań należało wykonanie dostępu do pojazdu (musieliśmy wyciąć fragment konaru drzewa i krzaki, które uniemożliwiały dojście do samochodu), ewakuacja poszkodowanego, zabezpieczenie miejsca zdarzenia.

Przybyły na miejsce ZRM, wspierany przez strażaków natychmiast podjął reanimację, jednak niestety poszkodowanego nie udało się uratować. Działania zakończyliśmy o 1:25 w nocy. Na miejscu było 9 naszych ratowników. Była to ciężka akcja. Zginął nie tylko człowiek, ale i mieszkaniec naszej wsi. Podeszliśmy do tego bardzo emocjonalnie. Wszystkim bliskim chcielibyśmy złożyć najszczersze kondolencje: pisze na swoim FB OSP Trzebcz Szlachecki.

W akcji udział wzięły: OSP Trzebcz Szlachecki, OSP KSRG Kijewo Królewskie (2 zastępy), PSP Chełmno (2 zastępy), ZRM Chełmża, Policja (3 radiowozy) i Prokurator.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA