Fotorelacje

Zamknij
12:03, 22.03.2025

21 marca odwiedziły nas dzieci z przedszkola Szkoła Podstawowa w Stolnie , które obchodziły Pierwszy Dzień Wiosny.

To doskonała okazja, aby wspólnie świętować nadejście tej pięknej pory roku. Od rana było u nas kolorowo, wiosennie i gwarno.

Wyczekiwana wiosna niech zagości w naszych sercach.

Materiał: Gmina Stolno

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz