Od najmłodszego do najstarszego - wszyscy nie możemy doczekać się świąt Bożego Narodzenia. Tym co nas w nich urzeka jest nastrój, panujący klimat i rodzinne spotkania, które zazwyczaj odbywają się przy wspólnym stole.
Klimatyczna choinka, pięknie zastawiony i udekorowany stół sprawiają, że czujemy wyjątkowość panującej chwili. A o to, aby tak się stało i tradycja była kontynuowana oraz przekazywana kolejnym młodym pokoleniom, zadbała kadra Zespołu Szkół CKZ w Grubnie. 20 grudnia w szkole zorganizowano konkurs na najpiękniejszy stół bożonarodzeniowy.
Już od pierwszej chwili, kiedy weszło się na przygotowaną konkursową salę, można było powiedzieć głośno "wow".
Jak zdolną mamy młodzież, kreatywną i dbającą o każdy szczegół mogli przekonać się wszyscy, którzy mieli to szczęście, aby zapoznać się z pracami konkursowymi. Wysoki zaprezentowany poziom sprawił, iż ocena prac była niemałym wyzwaniem dla jury.
A w jego skład weszli:
Szymon Wacławik - właściciel Vistula Hotel w Świeciu,
Michał Lorbiecki - właściciel restauracji "Chlebem i Solą" w Chełmnie,
Kamila Cieślewicz - dyrektor ChDK
Bartosz Kącki - specjalista ds. organizacji imprez ChDK
Klasyfikacja zwycięzców przedstawia się następująco:
I miejsce Agata Proszewska i Marta Jaskulska
II miejsce Karol Wyszyński i Julia Molska
REKLAMA
III miejsce Amelia Nieduża i Grzegorz Młynarczyk
Przyznano również dwa wyróżnienia dla Laury Tatarynowicz i Wiktorii Byrtek oraz Diany Kasianik i Oliwi Skwiry.
Nagrodzonym gratulujemy i życzymy przyjemnych świąt.
Fot: e-chelmno
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz