Fotorelacje

Zamknij
14:03, 18.09.2023

III edycja Festiwalu Produktów Lokalnych za nami. Wczoraj na Górze Zamkowej w Starogrodzie bawiliśmy się wyśmienicie. Świetna pogoda, pyszne jedzenie od Pań z Kół Gospodyń Wiejskich w Starogrodzie, Bieńkówce i Kolnie, dobra muzyka pozwoliły naszym mieszkańcom i gościom przyjemnie spędzić niedzielne, kończące to lato popołudnie.

Tegoroczną edycję festiwalu, przygotowało dla nas sołectwo Starogród z Panią sołtys Krystyną Iwańską na czele. Na gości czekały warsztaty zielarskie, stoisko plecionkarskie oraz produkty wytwarzane lokalnie przez naszych mieszkańców: miody, makramy, olejki do ciała, chleby, a także naturalne kosmetyki i kadzidła.

Udział w festiwalu wzięli przedstawiciele Gminy Chełmno: Wójt Gminy Krzysztof Wypij, Radni i Sołtysi oraz Radna Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Katarzyna Lubańska i Radni powiatowi.  Wydarzenie prowadziła znana dziennikarka, prezenterka telewizyjna i blogerka Lidia Piechota. To wszystko działo się w miejscu wyjątkowym historycznie i przyrodniczo z cudowną panoramą na Dolinę Dolnej Wisły.

Wydarzenie miało na celu promocję lokalnych produktów, a jego organizacja współfinansowana była ze środków Powiatu Chełmińskiego.

Materiał: Gmina Chełmno 

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz