Zamknij
REKLAMA
12:42, 21.11.2022

Unisław gościł wystawców z całej Polski. Pokaz został zorganizowany przez Chełmżyński Klub Hodowców Gołębi Rasowych, pod patronatem  wójta Jakuba Danielewicza.  Wystawę, która była dostępna dla zwiedzających w dniach od 19 do 20 listopada w Hali Widowiskowo – Sportowej w Unisławiu, odwiedziły setki osób.

Mowa o VII Regionalnej Wystawie Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza, podczas której wystawcy prezentowali rasowe gołębie, króliki, kury, kaczki. W piątek, 18 listopada specjalnie powołana komisja sędziowska oceniła prezentowane zwierzęta i wybrała laureatów wystawy. Punktem kulminacyjnym było niedzielne wręczenie pucharów i nagród oraz uroczyste podsumowanie wystawy z udziałem członków Komitetu Honorowego Wystawy oraz wystawców.

Dodatkowe atrakcje wystawy to kącik dla dzieci, czy też zakup produktów i akcesoriów dla zwierząt. Przy wystawie była także czynna hala wymiana nadwyżek hodowlanych.

Materiał: GOK 

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA