Zamknij
REKLAMA
13:44, 18.11.2022

W środę (16 listopada 2022), na terenie szkoły podstawowej przy ul. Szkolnej w Chełmnie odbyły się ćwiczenia, w których wzięli udział policjanci, strażacy, a także personel i uczniowie tej placówki.

Założeniem ćwiczeń było przeprowadzenie sprawnej ewakuacji budynku, jego zabezpieczenie i współpraca personelu szkoły ze służbami w sytuacji ujawnienia podejrzanej paczki.

Wszystkie czynności zostały przeprowadzone sprawnie, a obecni na miejscu obserwatorzy mieli okazję zobaczyć, jak wygląda podział ról policjantów i strażaków w takiej sytuacji. W trakcie dokładnego sprawdzania wnętrza budynku, przebywający na zewnątrz ewakuowani uczniowie mieli okazję zobaczyć krótki pokaz, przeprowadzony przez przewodnika i jego czworonożnego partnera.

Po dokładnym sprawdzeniu budynku szkoły i zakończeniu działań (ćwiczeń), ku uciesze uczniów, zajęcia odbywały się zgodnie z planem.     

Materiał: KPP Chełmno 

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA