Zamknij
REKLAMA
15:07, 20.09.2022

Dnia 16 września 2022 r. w Bartlewie odbył się V Gminny Dzień Seniora. W wydarzeniu mógł wziąć udział każdy, kto czuł się seniorem.

Przybyłych gości powitali Wójt Jakub Kochowicz wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Lisewo Pan Piotrem Golińskim, Zastępcą Wójta Gminy Lisewo Agnieszką Dalke, Sekretarzem Gminy Lisewo Katarzyną Gostkowską, Koordynatorem Klubów Seniora Danutą Bober oraz Sołtyską wsi Bartlewo Moniką Zając. Głos zabrała również Pani Henryka Bogusz z Kornatowa - Prezes Związku Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów w Lisewie oraz Pani Kazimiera Gostkowska z Pniewitego, których humorystyczne wiersze i rymowanki wprowadziły wszystkich uczestników w dobry humor. Gościem specjalnym była Pani Elena Hanyukova z Ukrainy, która odbywa staż w Urzędzie Gminy w Lisewie. W wydarzeniu brała udział również Pani Zofia Chamier – Ciemińska - najstarsza mieszkanka Gminy Lisewo.

Frekwencja oraz pogoda dopisały.

Dla seniorów przygotowano wiele konkursów, zabawę taneczną przy muzyce DJ’a Cacy oraz pyszny, ciepły poczęstunek i smaczne słodkości.

Serdeczne podziękowania dla Pani Dyrektor Wiesławy Chojnickiej, pedagogów oraz uczniów ze Szkoły Podstawowej w Krusinie za przygotowanie części artystycznej spotkania oraz za upominki.

Podziękowania składamy również wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji wydarzenia, szczególnie uczestnikom Klubów Seniora oraz członkiniom KGW Bartlewo.

Do zobaczenia za rok!

Materiał: Gmina Lisewo

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA