Zamknij
REKLAMA
11:11, 20.09.2022

To była świetna okazja na wymianę doświadczeń z innymi animatorami i edukatorami naszego województwa. Dziękujemy za zaproszenie i liczymy na to, że będzie więcej takich okazji do spotkań

Na dobry początek tygodnia polecamy Państwu fotorelację z I Forum Praktyków Animacji i Edukacji Kulturowej 2022 w Wądzynie!

Przez 2 dni, w malowniczym otoczeniu, animatorzy i edukatorzy z naszego regionu mieli okazję wymieniać między sobą wiedzę i doświadczenia.

W ramach Forum odbyło się wiele prezentacji, zajęć praktycznych oraz warsztaty dobrych praktyk (nie tylko z regionu).

Niezwykle cenne były rozmowy i wskazówki , którymi się wymienialiśmy.

Bardzo dziękujemy za Wasz udział i Wasz entuzjazm!

Mamy nadzieję, że w podobnym (o ile nie szerszym!?) składzie spotkamy się z za rok, na kolejnym Forum Animatorów i Edukatorów Kultury! Do zobaczenia.

Fot. Dariusz Gackowski

Materiał: Chełmiński Dom Kultury

----------------------------------------------

Forum Praktyków Animacji i Partycypacji Kulturowej 2022 odbyło się pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pana Piotr Całbecki.

Partnerem Forum był Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Forum zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu ze środków budżetu państwa w ramach programu Kultura-Interwencje. Edycja 2022 sfinansowana była ze środków Narodowe Centrum Kultury na zadanie pn. Nowe Współrzędne – Terenowy Dom Kultury, którego operatorem jest Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA