Zamknij
REKLAMA
22:49, 17.09.2022

Ta impreza jest co roku doskonale przygotowana. Cała masa atrakcji czekała na uczestników "Święta Kapusty" w Brukach Unisławskich. 17 września o godz. 15:00 Organizatorzy powitali mieszkańców okolic. 

W programie obchodów przewidziano widowiskową Paradę Kapuścianą, degustację wyśmienitych, kapuścianych specjałów i swojskiego jadła, prezentację projektu PROW na lata 2014 – 2020 „Święto Kapusty w produkcie sieciowym – Niech Cię Zakole”, pokaz tradycyjnego szatkowania i ubijania kapusty, konkursy kapuściane oraz bogaty program artystyczny i wiele atrakcji - zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych.

Można było wybijać okolicznościowe monety i obejrzeć pokaz sprzętu amerykańskiej armii. Na maluchów czekała zagroda ze zwierzętami oraz lunapark, przejażdżki konne, strefa cyrkowa, animacje dla dzieci, quizy o zdrowiu, a nawet szycie warzywniaków. Paradę prowadziła Orkiestra Dęta GOK Unisław, a na scenie wystąpiły „Unisławianki” oraz duet „My”. O godz. 17:30 odbył się koncert zespołu "Cold Shot".

Na finał „Święta Kapusty” wystąpił polski popularny zespół rockowy - IRA, który został entuzjastycznie przyjęty i oklaskiwany przez publiczność. 

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA