Zamknij
REKLAMA
10:44, 15.08.2022

On potrafi zainteresować publiczność. Znamy go wszyscy z telewizji, ale na żywo jego opowieści ciekawią jeszcze bardziej. Przemysław Kossakowski to polski dziennikarz, dokumentalista i podróżnik, który w reportażach opowiada o wielu zakątkach świata. Jest również autorem książki "Na granicy zmysłów”, którą napisał na podstawie swojego programu reportażowego "Kossakowski. Szósty zmysł".

Od 2016 prowadził kolejne programy dla TTV: Kossakowski. Być jak…, Kossakowski. Inicjacja, Kossakowski. Wtajemniczenie i Kossakowski. Nieoczywiste. W 2020 został gospodarzem programu Down the Road. Zespół w trasie, w którym relacjonuje podróże po świecie z grupą osób z zespołem Downa. Za ten program otrzymał nagrodę Lodołamacze 2020 w kategorii „dziennikarz bez barier” i Telekamerę 2021 w kategorii „osobowość telewizyjna”. W 2022 został wraz z Barbara Kurdej-szatan prowadzącym programu Project Cupid w telewizji TTV. 

A do Chełmna trafił w odpowiednim czasie, kiedy miasto tętniło życiem podczas Festiwalu 9 Hills. 

Sponsorem spotkania z Przemkiem Kossakowskim był Bank Paribas. 

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA