Zamknij
REKLAMA
09:09, 02.08.2022

Za nami pierwszy tydzień wakacyjnych zajęć II części akcji lato w Gminnym Ośrodku Kultury w Unisławiu. Działo się wiele ramach bezpłatnych spotkań „Wakacyjnych 10 przygód” dla dzieci.

Przygotowano szereg atrakcji: Była przygoda z letnimi aktywnościami w plenerze, przygoda z zasadami dobrego zachowania savoir-vivre, w ramach której uczestnicy opracowali wspólny regulamin oraz kwiat dobrych manier, konkurs „Koło fortuny: Bezpieczne wakacje”, nauka piosenek „Złap lato za rękę” i „Piosenka bardzo kulturalna”, przygoda kulinarna, czyli warsztaty kulinarne, w ramach których uczestnicy przygotowali: desery lodowe, babeczki, lemoniadę oraz smoothie arbuzowo-truskawkowe. Na uczestników zajęć czekał też festiwal kolorów z proszkami holi i wodną „Baloniadą”, przygoda „Śladami rycerzy i dam dworu”, podczas której uczestnicy odwiedzili Izbę Pamięci oraz wzgórze w Unisławiu.

Odbyły się również warsztaty z rękodzieła, każdy stworzył okazjonalną bransoletkę, nie obyło się bez warsztatów plastyczno-techniczne, w ramach których uczestnicy stworzyli wakacyjne świeczniki oraz tatuaże, a przed nimi  kolejne przygody: warsztaty muzyczne, warsztaty survivalowe, warsztaty florystyczne oraz szachowe i atrakcyjna wycieczka do Chaty Chlebowej.

 

Nie mogło też zabraknąć wycieczki do kina na film pt.: „Niezgaszalni” Podziękowania należą się wójtowi Jakubowi Danielewiczowi za sfinansowanie transportu.

Za sprawą dwóch dwutygodniowych turnusów z bezpłatnych zajęć w GOK- u skorzystało ponad 70 dzieci.

materiał: GOK

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA