Każdy tydzień pracy w Urząd Miasta Chełmna wiąże się z wizytami w terenie. Pogoda wyjątkowo sprzyja (spacer popołudniowy obligatoryjny!)!
-W przestrzeni miasta trwają naprawy cząstkowe nawierzchni ulic, odnawianie malowania znaków poziomych, malowanie znaków na zakończonym remoncie ul. Dominikańskiej. To również okazja, aby zajrzeć na inne inwestycje w przestrzeni Chełmno - miasto zakochanych… na terenie Jednostki odsłonięto piękną elewację budynku remontowanego przez Prokuraturę Rejonową - mam nadzieje, że doczekamy kolejnych takich zmian Przy ul. Wiklinowej z ziemi wychodzi Osiedle Wiklinowe. Do końca roku jeszcze wiele prac przed nami… krok po kroku - pisze na swoim FB wiceburmistrz Piotr Murawski
0 0
Czy Centrum Europejskie wróci pod zarządzanie Chełmna, czy jeszcze jest w Lisewie.
1 0
"...spacer popołudniowy obligatoryjny!"
Zamiast spacerować do roboty konstruktywnej niech się wezmą. Niech wyjdą w teren, odnotują błędy i absurdy powstałe na ich własne zlecenie... Szok. Znowu miasto będzie bohaterem "Polskich asurdów..."