Fotorelacje

Zamknij
10:14, 20.01.2022

102 lata temu Pomorze i Kujawy powróciły do wolnej Polski. Uroczystości z tej okazji odbywają się w tym tygodniu, m.in. w Bydgoszczy i Toruniu. Dziś (20 stycznia) do Filharmonii Pomorskiej zapraszamy na światowe prawykonanie „Symfonii w 100-lecie powrotu Pomorza i Kujaw do macierzy”. 

We wtorek (18 stycznia) przed południem kwiaty złożone zostały pod pomnikami Ottona Steinborna, Stefana Łaszewskiego i tablicą gen. Józefa Hallera w Toruniu. Oficjalne obchody, z udziałem sekretarza województwa Marka Smoczyka, odbyły się na rynku staromiejskim. Ich zwieńczeniem będzie piątkowy (21 stycznia) koncert toruńskiej Orkiestry Wojskowej w Dworze Artusa.

Więcej w artykule z działu REGION.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz