Stowarzyszenie Dzieci Młodzieży i Osób Niepełnosprawnych "Światełko Nadziei, LGD Chełmno z wizytą świąteczną w Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie oraz w Szkoła Podstawowa nr 4 w Chełmnie.
Dziękujemy za sympatyczne przywitanie i radość na twarzach dzieci. Widzieliśmy, że dzieci chętnie dbają o małe stworzonka, w tym ptaszki.
Dziękujemy:
- Stowarzyszenie Grubno - Szkoła Bez Granic za zakup materiałów do stworzenia karmników;
- Stowarzyszenie Dzieci Młodzieży i Osób Niepełnosprawnych "Światełko Nadziei za wspaniale wykonane karmniki;
- szkołom podstawowych za wspaniałą gościnę.
Współpraca owocuje w coraz większe działania. Dziękujemy, że jesteście z nami
A po powrocie tacy oto mili goście się pojawili: Ewa Sikora z dziećmi ze Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica
Zdrowych i Spokojnych Świąt!!!
Materiał: LGD Chełmno
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz