Zamknij
REKLAMA
18:51, 14.09.2021

Ostatni miesiąc wakacji w „Centrum Aktywności Lokalnej w Klamrach” rozpoczął się od spotkania ze sztuką. Warsztaty w poniedziałek 09.08.2021 r., prowadzone przez animatora i pedagoga, przybliżyły uczestnikom techniki tworzenia z masy porcelanowej oraz gliny. Kolejny poniedziałek (16.08.2021 r.) również przyniósł moc atrakcji dla uczestników.

Tym razem odbył się „Poniedziałek z doświadczeniem”, a w nim produkcja domowych kosmetyków i akcesoriów eterycznych z naturalnymi dodatkami.

W środę 18.08.2021 r. uczestnicy projektu pojechali na wizytę studyjną do Centrum popularyzacji Kosmosu w Toruniu, na seans pn. „Kolorowy kosmos”, który okazał się cenną lekcją nie tylko nauk przyrodniczych, ale także historii i mitologii.

Ostatni weekend sierpnia był bardzo intensywny. W sobotę (28.08.2021 r.) odbyły się zajęcia sportowe na boisku przy świetlicy wiejskiej w Klamrach. W trakcie zajęć wykorzystane były piłki do fitness zakupione dla uczestników w ramach projektu. Tego samego dnia, na boisku sportowym tym razem w Podwiesku, realizowane było zadanie pn. „Piana Party” – zadanie otwarte, integrujące lokalną społeczność.

Materiał: Gmina Chełmno

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA