Zamknij
16:27, 07.08.2021

Miasto tętni życiem, a słoneczna pogoda sprzyja spacerom oraz korzystaniu ze wszystkich atrakcji przygotowanych w drugim dniu 9 Hills. Czy widzieliście już ciekawe instalacje, wystawy i strefy relaksu?

Dla każdego coś miłego. Przybywajcie, oglądajcie i bawcie się z dziećmi na Plantach w specjalnie dla nich przygotowanej strefie.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz