Zamknij
10:18, 29.04.2021

Pracujemy, aby Wasze spacery po Chełmno - miasto zakochanych były wkrótce bardzo kolorowe! W tym roku ukwiecimy miasto pod hasłem „Jeszcze będzie dobrze”. Nawiązujemy nim do sytuacji, z którą zmierzamy się od ponad roku.

Część dywanów kwiatowych będzie podziękowaniem dla pracowników służby zdrowia. To wyjątkowa forma podziękowania tym, którzy na co dzień poświęcają się dla nas.

Chcemy, aby kolor, który zawita na ulicach, dodał Wam otuchy, nadziei i zachęcił do spacerowania po mieście.

Fot. Klaudia Peplińska

Materiał: Chełmno - miasto zakochanych

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz