Zamknij
REKLAMA
13:26, 10.01.2021

Dzieci są największym szczęściem, jakie nas spotyka. Wielu rodziców poświęca dla nich swoje plany życiowe, karierę, pasje i wolne chwile wytchnienia. A wszystko po to, aby one mogły być szczęśliwe i ich życie biegło radośnie, beztrosko, było pełne uśmiechu. Niestety czasem przychodzą chwile, kiedy brakuje tej radości. Zderzając się z rzeczywistością czujemy się bezsilni - pomimo tego, że tak wiele właśnie wtedy byśmy oddali.

Choroba o niej tu mowa, nie wybiera. Dotyka nas wszystkich zarówno tych  dużych, jak i tych małych. Docenić wówczas trzeba siłę, chęci oraz inicjatywę osób, które się nie poddają. Ludzi szukających wyjścia z sytuacji, starających się znaleźć rozwiązanie.

Stowarzyszenie Łatwo Pomagać wspiera właśnie w takich chwilach.

Na stronie zrzutka.pl zainicjowano akcję pod nazwą Zaczarowany Ogród dla małych pacjentów onkologii i innych oddziałów.

Udostępniamy Państwu opis zrzutki wraz z listami od rodziców. Kwota o jaką starają się organizatorzy akcji naprawdę nie jest tak wielka. Niejednokrotnie na stronie naszego portalu pisaliśmy o akcjach niosących pomoc, gdzie kwota znacznie przewyższała tą, o jaką proszą dzisiejsi inicjatorzy, a akcje kończyły się szczęśliwym zakończeniem.

Mamy nadzieję, że tym razem tez tak się stanie!!!

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA