Wczoraj w Chełmnie na Starych Plantach na dzieci czekał Festiwal Baniek Mydlanych. Przygotowano duuużo darmowego płynu! Bańkowe zabawy i zamykanie w bańce cieszyły się sporym powodzeniem. Były dmuchane zjeżdżalnie i eurobungee, tysiące małych baniek i konkursy z nagrodami.
Akcesoria do puszczania baniek, kolorowe łakocie i granity.
Festiwal Baniek Mydlanych to doskonała zabawa dla wszystkich, bez wyjątków, bez ograniczeń wiekowych, więc przybywały całe rodziny z maluchami spragnionymi zabawy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz