Zamknij
10:33, 09.09.2020

Kujawsko Pomorska Grupa Poszukiwaczy Historii to grono pasjonatów, oddanych swojemu regionowi i zainteresowanych odkrywaniem kolejnych tajemnic historii. Jej członkowie zostali zaproszeni przez Pana Wiesława Hawełko Wizo do wzięcia udziału w oczyszczaniu zaniedbanego cmentarza  mennonicko ewangelickiego w Szynychu..

Podczas dotychczasowych prac oczyszczono alejkę prowadzącą do nagrobków, zostały odsłonięte ocalałe stelle oraz odsłonięte XVII-wieczne mogiły.  Wiele prac jeszcze przed nami.

"CZŁOWIEK ŻYJE TAK DŁUGO, JAK DŁUGO TRWA PAMIĘĆ O NIM..."

Na zdjęciu grupowym  od lewej Jakub Kunkel, Arkadiusz Sewerynowicz (prezes stowarzyszenia), Pan Wiesław Hawełko - Wizo, Dariusz Wrzosek (wszyscy członkowie KPGPH)

Materiał: Jakub Kunkel

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarz(1)

BubuBubu

0 0

Brawo!

21:47, 09.09.2020
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz