Od środy maseczki wielokrotnego użytku powstałe we współpracy Urząd Miasta Chełmna z Fundacja Nova Forte trafiały do rąk chełmińskich seniorów. Wczoraj zakończyliśmy akcję.
Dziękujemy zaangażowanym w działania: OSP Chełmno oraz wolontariuszkom i wolontariuszom z Rady Miasta Chełmna!
Dziękujemy Wojciechowi Strzeleckiemu, Magdzie Mrozek, Ilonie Smolińskiej, Waldemarowi Piotrowskiemu, Sławomirowi Karnowskiemu, Dominice Wikiera, Dorocie Żulewskiej, Małgorzacie Zimie, Wiesławowi Derebeckiemu i Michałowi Wrażeniowi!
W załączniku kilka zdjęć z akcji.
Materiał: Urząd Miasta Chełmna
1 0
Może wyjaśnijcie na czym polegała współpraca urzędu Miasta z Fundacją Nowa Forte? Jeszcze bardziej ciekawi, co to za twór ta Fundacja ? . Nie znana wcale i nagle współpracuje z Urzędem Miasta.
Najlepsze jest to,że Urząd miasta dziękuje radnym.
Dobre żarty.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz