Fotorelacje

Zamknij
09:50, 04.03.2020

W dniach 25 do 27 lutego w biurze Lokalnej Grupy Działania "Zakole Dolnej Wisły" odbyły się trzy spotkania szkoleniowe. Podczas szkoleń 38 osób poszerzyło swoją wiedzę z zakresu wypełniania dokumentacji aplikacyjnej w ramach dofinansowania na podejmowanie i rozwój działalności gospodarczej z PROW 2014 do 2020.

Kierownik biura Anna Pawlak omówiła formularze wniosków o przyznanie pomocy oraz biznesplan wraz z załącznikami. Już niebawem odbędą się nabory wniosków, zachęcamy naszych przyszłych wnioskodawców do korzystania z bezpłatnego doradztwa u nas w Biurze w Kijewie Królewskim. Na doradztwo można umówić się pod nr tel. 56 676 44 36. Zapraszamy!!!

Link do ogłoszenia naboru na podejmowanie działalności gospodarczej znajduje się TUTAJ

Materiał: LGD

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz