Fotorelacje

Zamknij
20:53, 27.06.2026

Ostatnie dwa dni spędziliśmy w podróży zapowiadającej zmiany z Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu

Pierwszego dnia razem z pozostałymi instytucjami biorącymi udział w programie (Gminny Osrodek Kulturalno BibliotecznySkibin , Gminny Ośrodek Kultury w Osiu, BCKiP Gminy Lubiewo) odwiedziliśmy ośrodki kultury w Płowcach, Skibinie oraz w Chełmnie, uczestniczyliśmy w warsztatach, spotkaniach oraz wizytach studyjnych

Przyglądaliśmy się różnym sposobom działania i wymienialiśmy doświadczenia. Każde odwiedzone miejsce dostarczyło nowych inspiracji i pokazało, jak wiele możemy czerpać od siebie nawzajem

Wracamy z nowymi pomysłami i energią do dalszej pracy!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Kultura – Interwencje. Edycja 2026

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Narodowe Centrum Kultury

Fot. Julia Marszewska Fotografie

#bujamsiewkulturze #zyjkulturalnie

materiał: Chełmiński Dom Kultury

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]