Ostatnie dwa dni spędziliśmy w podróży zapowiadającej zmiany z Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu
Pierwszego dnia razem z pozostałymi instytucjami biorącymi udział w programie (Gminny Osrodek Kulturalno BibliotecznySkibin , Gminny Ośrodek Kultury w Osiu, BCKiP Gminy Lubiewo) odwiedziliśmy ośrodki kultury w Płowcach, Skibinie oraz w Chełmnie, uczestniczyliśmy w warsztatach, spotkaniach oraz wizytach studyjnych
Przyglądaliśmy się różnym sposobom działania i wymienialiśmy doświadczenia. Każde odwiedzone miejsce dostarczyło nowych inspiracji i pokazało, jak wiele możemy czerpać od siebie nawzajem
Wracamy z nowymi pomysłami i energią do dalszej pracy!
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Kultura – Interwencje. Edycja 2026
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Fot. Julia Marszewska Fotografie
#bujamsiewkulturze #zyjkulturalnie
materiał: Chełmiński Dom Kultury