Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Daj bliskim chwilę,
którą zapamiętają
Kup prezent
Zamknij
19:40, 19.12.2025

Jak co roku, tuż przed świętami, ulice Unisławia wypełniły się radosnym śpiewem kolęd i ciepłymi życzeniami. W piątek, 19 grudnia, mieszkańcy mogli poczuć prawdziwą magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Kolędnicy wyposażeni w świąteczne rekwizyty i ubrani w barwne, bożonarodzeniowe stroje, wspólnie z akordeonistą Igorem Kornowiczem przemierzali ulice oraz odwiedzali wybrane punkty w Unisławiu. Dźwięki kolęd niosły się daleko, wywołując uśmiechy wśród przechodniów.

Młodzi ludzie nie tylko śpiewali, ale także składali mieszkańcom serdeczne życzenia. Spotkali się z niezwykle życzliwym i ciepłym przyjęciem, za które należą się wszystkim ogromne podziękowania. Takie chwile przypominają, że święta to przede wszystkim radość, wspólnota i dzielenie się dobrym słowem.

materiał: GOK Unisław 

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz