W naszych murach gościliśmy wyjątkowych gości – liczną grupę seniorów, którzy zakwalifikowali się do Klubu Seniora w ramach projektu „Senior XXI wieku” w Gminnym Ośrodku Kultury w Unisławiu.
Inauguracji dokonał wójt Jakub Danielewicz, który uroczyście wręczył uczestnikom umowy oraz życzył miłego i aktywnego czasu. Zebranych gości powitał także dyrektor GOK Paweł Marwitz, którzy przedstawił ofertę klubu oraz zasady uczestnictwa.
Wspólne chwile, spędzone przy słodkim poczęstunku i kawie, umiliły uczestnikom integracyjne aktywności, które poprowadzili dla Seniorów koordynator i kierownik projektu
Dziękujemy Państwu za obecność i miłe spotkanie. Do zobaczenia we wtorek, 7 października na pierwszych zajęciach. Czekamy Na Was z niecierpliwością
____________________________________________
Grant został udzielony przez Lokalna Grupa Działania "Zakole Dolnej Wisły" w ramach projektu „Wsparcie integracji społecznej seniorów” dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027, Działanie: FEKP.07.04 Wspieranie integracji społecznej.
materiał: Gminny Ośrodek Kultury w Unisławiu
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz