Zamknij
REKLAMA

Otwarcie wystawy „Poznaj swojego partnera na nowo”

15.56, 23.10.2022 . Aktualizacja: 16.08, 23.10.2022
Skomentuj
REKLAMA

Dzisiaj w holu Kinoteatru Rondo odbyło się otwarcie wystawy „Poznaj swojego partnera na nowo” z okazji obchodów partnerstwa Chełmna z miastami:

30-lecia partnerstwa z Hannoversch Münden,

10-lecia partnerstwa z Letovicami

i 5-lecia partnerstwa z Kaniowem

Organizatorem wydarzenia był Urząd Miasta Chełmna. Projekt został zrealizowany przy finansowym wsparciu Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej.

Za nami krótki, lecz przyjemny czas świętowania jubileuszy współpracy z miastami partnerskimi. Rozpoczęliśmy od złożenia kwiatów pod tablicą na domu Kurta Schumachera. Po dwóch godzinach Seminarium nt. wyzwań krajów UE w obliczu kryzysu humanitarnego i uchodźczego. Następnie odbyło się posiedzenie Rady Fundacji Europejskiego Centrum Wymiany Młodzieży. Wieczorem przepiękny koncert pt. Muzyka Europy w wykonaniu kwartetu smyczkowego Filharmonii Bałtyckiej. Dzisiaj „poznajemy naszych partnerów na nowo” w ramach wystawy w kinoteatrze Rondo. Dziękujemy za pełne wzruszeń chwile i owocne rozmowy. Niech nasza współpraca rozwija się przez kolejne lata! Wszystkim Mieszkankom i Mieszkańcom Chełmno - miasto zakochanych oraz gościom jestem wdzięczny za udział we wczorajszym koncercie w Szkole Muzycznej. Życzę udanej niedzieli - pisze na swoim FB Artur Mikiewicz

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%